• Üldinfo

  Tiskre Residentsides oleme võtnud eesmärgiks luua rahulik kodu, mis jääb sajanditeks. Sestap oleme kodude ehitamisel valinud partneriteks ettevõtted, kelle materjalid on parimad ning ekspertteadmised- ja oskused vääramatud. Nende abiga jätame kodu köögitehnika ja siseviimistluse ostja valida.

  Käesoleva arenduse galeriimajade kogupindala on 6,4 hektarit, millest iga maja jaoks on eraldatud 0,21 hektarit. Iga galeriimaja on 3-korruseline, 830 m² ehituspinnaga ja sisaldab kuut suurt korterit, millest neli on kahel korrusel, ülejäänud kaks aga ühel.

 • Fassaad

  Maja välisfassaad on kontrast kahest naturaalsest kivimist, mis sobivad ümbritseva loodusega nagu yin ja yang. Heledam, sooja beeži tooniga on Kreekast pärit Mathiose Alamo Champagne lubjakivi ja tumedam on Saksa firma Ströheri Braun klinker 330 Graphit.

 • Siseviimistlus - Galeriimajad

  Galeriimajadel on 3 siseviimistluspaketti: Basic, Premium ja Eksklusiivne. Ühegi paketi hinnas ei ole arvestatud köögitehnikat, aiaboksi ega katusealust autole.

  Premium ja Eksklusiiv paketti saab näha Galerii lehel.

  Basic pakett on korteri hinna sees.

  Korteri nr. Premium pakett Eksklusiiv pakett
  1  €2,550  €5,850
  2  €1,850  €4,100
  3  €2,150  €4,400
  4  €2,750  €6,300
  5  €2,800  €6,650
  6  €2,650  €6,400
 • Energiaklass

  Tiskre Residentside ehitamisel oleme  teinud kõik, et saavutada naturaalne valgus igas toas ning minimaalne energiakadu nii valgustuse kui soojustuse osas. Kodude energiamärgis vastab C-klassile ning energiatõhusus on 147 kWh/m².   

 • Kandekonstruktsioonid

  Tiskre Residentsid on projekteeritud lintvundamendile, mille kandekarkassi maa-alune osa on monoliitraudbetoon. Maapealne osa ja välisseinad on aga täisbetoneeritud Columbia armeeritud betoonõõnesplokkidest.

  Fassaadipaneelid on kaetud Ströheri klinkertellistega ja Mathios Stone’i viimistlusplaatidega. Vahelaed on monteeritavatest raudbetoonõõnespaneelidest.

 • Siseseinad

  Parema helikindluse tagamiseks on trepikoja ja korterite vahelised seinad kavandatud täisbetoneeritud õõnesplokkidest.

  Tänu vaheseinte 116 mm paksusele ja mitmekihilisele struktuurile on kõikidel ruumidel väga hea heliisolatsioon. Lisaks aitavad soojus- ja heliisolatsioonile kaasa ka kolmekordse klaasi ja kahe kambriga aknad.

 • Aknad

  Helikindluse tagamiseks oleme nende kodude loomisel kasutanud kolmekordse klaaspaketiga merantipuidust aknaid, mille raamide paksus on 88 mm. Toas on nii vaikne, et võiks isegi jaanipäeva kogemata maha magada.

  Aknaraamide värvid on valitud nii, et need püsivad kaunid isegi pikaajalisel pleekimisel. Nende välisvärv on grafiithall (värvikood RAL7024) ja sisevärv on tammene tumepruun (toon TM1703).

 • Rõdud ja terrassid

  Igas korteris on ette nähtud suured rõdud ja avarad klaaspiiretega terrassid, mis ei varja vaadet, kuid istudes kaitsevad tuule eest. Rõdud ja terrassid on kaetud terrassilaudisega.

  Katuseterrassid on nii ruumikad, et pakume varianti rajada sinna mullaosaga taimla, saun, väliköök ja laud, mullivann ja lesila.

 • Põrandad ja laed

  Põrandad
  Tubadesse on võimalik valida põrandat kolmes toonivalikus ühelipilisest jämedast õlitatud tammepuust liistparketist. Sanitaarruumides katab põrandaid libisemisevastane matt keraamiline plaat.

  Laed
  Tubades katavad lage värvitud paneelid. Sanitaarruumides, esikutes ja köögis on värvitud kipsplaadist ripplaed.

 • Uksed

  Siseuksed

  Kõik siseuksed on järgmise aastatuhandeni kestva Mandelli Lario lingi, elegantsete peithingede ja magnetlukuga, ning spoonitud (vineeriga kaetud), parketiga ühte tooni.

  Välisuksed

  Kõik välisuksed on paksud, metallist ja mürakindlad.

 • Santehnika

  Kõikides kodudes on Villeroy & Bochi elegantne EMPORA-sarja pehmete joontega vannitoamööbel, kõrge kvaliteediga Saksa sanitaartehnika ja Hansgrohe multifunktsionaalsed segistid. Tualett ja bidee on igas korteris seina külge kinnitatud.

  Märkimist väärivatest detailidest võiks näiteks tuua, et tualetid on isepuhastuva äärega ning kaane langemisel heli ei teki.

 • Elekter

  Korteritesse on paigaldatud kõrgekvaliteetsed ja äärmiselt vastupidavad Busch ja Jaeger ABB pistikupesad ja lülitid, mis on tehtud anodeeritud metallist ning ei võta külge näpujälgi.

  Lisaks on igas toas küllaldaselt pistikupesasid, nii et puudub vajadus majandada pikendusjuhtmetega.

 • Valgustus

  Kööki ja sanitaarruumidesse on võimalik valida kahe süvivalgusti vahel.  Lisaks on sanitaarruumidesse valik peegliga ja peeglita valgusteid.

  Soovi korral saame korteri seintesse paigaldada kas halli või valge äärisega lisavalgustid.

 • Küte ja ventilatsioon

  Küte

  Aastaringselt annab sooja kompaktne ja tõhus gaasikatel, mis tagab ka aastaringselt madalad küttehinnad. Lisaks on kõikidesse ruumidesse planeeritud põrandaküte, mis tagab ruumidele ühtlaselt jaotuva soojuse. Põrandaküte on reguleeritav igas toas oleva termostaadiga.

  Ventilatsioon ja jahutus

  Kui õues peaks liiga lämbeks minema ja rõdubriisist ei piisa, on igal korteril eraldi sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteem koos energiat säästva soojustöötlusega. Igas korteris on nii oma reguleeritav ventilatsiooniseade kui ka automaatne isereguleeriv ventilatsioonisäte.

 • Piirete soojusjuhtivused

 • Heliisolatsioon

 • Ruumide õhuvahetuse määrad